Telefon / Secretariat de l'establiment

04 67 04 32 32

Telefon / Direccion pedagogica

07 49 79 13 57

Telefon / Vida escolara

06 81 77 84 36

Vida escolara

animacion@leon-cordas.org

Silvia Croux / Mat /Fisica/Quimia /

sylvia.collegi@gmail.com

Pili Delhorbe / Espanhòl / Occitan /

mariefrance.delhorbe@sfr.fr

Sebastian Huchard / EFE

sebastienhuchard@hotmail.com

Maria Fath / anglés / Espanhòl

maria.fath@laposte.net

Laurenç Thomas / Occitan

laurent.thomas@live.fr

Florian Pérez / Mat/ Fisica/Quimia /

florian.perez.collegi@gmail.com

Elisabèt Blanc / SVT /Sciénças / 

Elisabeth.Blanc1@ac-montpellier.fr

Soleila Koanda / ISt/Geo /FLD

soleila.morezzi@ac-montpellier.fr

Alice Galtier / francés

agaltier16@gmail.com

Anaïs Bustamente / Arts plasticas / tecnologia

bustamente.anais.collegi@gmail.com

Abdoulaed Aouridi / tecnologia 4ena/3ena

Abdoulaed.Aouridi@ac-montpellier.fr

Magalona D'argent-Bizot / Occitan

magalona.dargent.bizot@gmail.com

Marion Grassis / musica

mariongrassis1407@gmail.com

Carolynne Jakomin Anglés

carolynnejakomin@gmail.com

Félix Costa / Fisica/Quimia/tecno

felix.costa@laposte.net,

Raquel / Espagnol

raquel.escribano.lafuente@gmail.com

Martha Rippstein / Espanhòl

martha.rippstein@ac-montpellier.fr

Melina Makinson / Francés

melinamakinson@gmail.com

Alice Champollion / Francés.Occitan

Alice.Champollion@ac-montpellier.fr

Patric Albert ISt/Geo /

Patrick.Albert@ac-montpellier.fr


Il n'y a pas de commentaire sur cette page. [Afficher commentaires/formulaire]